Biuletyn Informacji Publicznej
Urząd Gminy w Nowym Mieście

Wyszukiwarka

Odnośniki

Banery

  • Dziennik Ustaw
  • www.monitorpolski.gov.pl
  • bezplatna pomoc prawna
  • http://edziennik.mazowieckie.pl/

Przejdź do: www.ugnowemiasto.pl

Treść strony

Informacja o odpadach komunalnych

W dniu 8 czerwca 2015 roku została podpisana kolejna umowa z przedsiębiorcą wyłonionym w drodze przetargu nieograniczonego na odbiór odpadów komunalnych.

Z dniem 1 lipca 2015 roku odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych realizowane będzie przez Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o. o. w Płońsku, ul. Mickiewicza 4, 09-100 Płońsk, tel. 23 662 44 60.

Nowy harmonogram zamieszczono na stronie internetowej Gminy Nowe Miasto: www.ugnowemiasto.pl oraz przekazano w formie papierowej do Sołtysów celem rozdysponowania mieszkańcom poszczególnych miejscowości w Gminie Nowe Miasto.

W przypadku nieruchomości niezamieszkałych ( firmy, instytucje, prowadzący działalność gospodarczą, działki rekreacyjne), właściciele zobowiązani są  gospodarować odpadami komunalnymi na dotychczasowych zasadach czyli mają obowiązek zawarcia umowy z przedsiębiorcą, który posiada wpis do rejestru działalności regulowanej prowadzonej przez Wójta Gminy Nowe Miasto pozwalającym na prowadzenie odbioru i zagospodarowanie odpadów komunalnych.

Metryka

  • opublikował: Administrator Systemu
    data publikacji: 2016-05-01 17:18

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 12048
Ostatnia aktualizacja treści obecnej strony: 2016-05-01 17:17